MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FT25VGK-SC_MUZ-FT25VGHZ-SC ORAS-ORAS ŠILUMOS SIURBLYS (2,5KW)

 • MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FT25VGK-SC_MUZ-FT25VGHZ-SC ORAS-ORAS ŠILUMOS SIURBLYS (2,5KW)

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Gamintojas
  Mitsubishi Electric (Japonija)
  Kilmės šalis
  Japonija
  SCOP
  4-5
  SEER
  8-9
  Efektyvus veikimas
  iki -30 laipsnių
  Šildymo galia, kW
  3.2(0.9-6.2)
  Vėsinimo galia, kW
  2.5(0.8-3.5)
  Svoris, kg
  10
  Apšildomas plotas, m²
  30
  Aukštis, mm
  280
  Plotis, mm
  838
  Gylis, mm
  229
  Triukšmo lygis, dB
  19
  SCOP
  4,6
  SEER
  8,6
 • MSZ-FT - Mitsubishi Electric darbinis arkliukas! Skandinavijai skirtas šilumos siurblys, specialiai pritaikytas mūsų klimatui. MSZ-FT serijos unikalus skandinaviškas šilumos siurblys yra sukurtas, pagamintas ir testuotas pagal mūsų klimato sąlygas. Jums nereikės jaudintis dėl šilumos trūkumo net ir esant ekstremaliausioms žiemos sąlygoms. Vienas iš pagrindinių įrenginio privalumų – padidinta įrenginio galia, o tai reiškia, kad šilumos siurblys gali apšildyti didesnį plotą. Būtent į šilumos siurblio galią ir SCOP reikšmę reikėtų atkreipti dėmesį renkantis šilumos siurblį savo patalpų šildymui, siekiant užtikrinti komfortišką temperatūrą ir energijos taupymą.  


   

   

  NAUDOJIMO INSTRUKCIJA - SPAUSTI ČIA

   

   

  Daugiau informacijos:

  • MSZ-FT serijos šilumos siurblyje yra įdiegta Hyper Heating technologija, todėl įrenginys šildydamas jūsų patalpas tampa tikru „darbiniu arkliuku“. Patobulinta atitirpinimo funkcija nuo šiol savo atitirpinimo ciklą automatiškai derina prie aplinkos oro temperatūros, įrenginys ilgiau šildo be sustojimo.  
  • MSZ-FT įrenginys pasiekęs tikslinę temperatūrą, šildymo režimą automatiškai perjungia į cirkuliacinį režimą, dėl kurio įrenginys pereina į „tik ventiliatoriaus“ būseną ir išsklaido šilumą iš kitų šilumos šaltinių, tokių kaip malkomis kūrenamos krosnys ar židiniai.  
  • Jūsų komfortui užtikrinti Mitsubishi Electric sukūrė šiuolaikinio dizaino, kompaktišką įrenginį, kurį galima sumontuoti nedidelės kvadratūros patalpose, vasarnamyje, garaže, virš durų, lango arba kitose norimose vietose. Su aukštu energijos efektyvumu ir naudingumo koeficientu (SCOP – 4, 6) gaunama 4,6 kartus daugiau šilumos, lyginant su elektriniu radiatoriumi. MSZ-FT „darbinis arklys“ yra pasiruošęs viskam.
  •  „I-save“ funkcija – paprastai, paspaudus vieną mygtuką nustatoma norima (iš anksto nustatyta) patalpos oro temperatūra. Šią funkciją galima naudoti miegant, išeinant iš kambario (nustatomi energiją taupantys parametrai) ar tiesiog norint greitai įjungti mėgstamus šilumos siurblio veikimo parametrus. Šilumos siurblui veikiant šildymo režimu, aktyvavus „I-save“ režimą, galima nustatyti minimalią 10 °C palaikymo patalpoje temperatūrą.
  •  Integruotas WiFi per Mitsubishi Electric MELCloud programėlę leidžia jums pilnai kontroliuoti šilumos siurblio darbą nesvarbu, kur bebūtumėte – ar gulėtumėte namuose ant sofos, ar keliautumėte toli nuo namų.   

   

   

  DAUGIAU INFORMACIJOS - SPAUSTI ČIA