EOS 34.G 18 kW elektrinė krosnelė pirčiai

 • EOS 34.G 18 kW elektrinė krosnelė pirčiai

  Kaina 1650 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Gamintojas
  EOS (Vokietija)
  Galingumas, kW
  18
  Akmenų kiekis, kg
  20-40
  Valdymo pultas
  Išorinis valdymas
  Garo generatorius
  Be garo generatoriaus
  Krosnelės apdaila
  Nerūdijančio plieno apdaila
  Montavimo tipas
  Pastatomas
  Svoris, kg
  49
  Plotis, mm
  750
  Aukštis, mm
  950
  Gylis, mm
  530
  Pirties tūris, m3
  24-30
  Akmenų kiekis, kg
  30
 • Pastatoma pirties krosnelė didesnėms suomiško tipo pirtims. Sustiprintos nerūdijančio plieno konstrukcijos korpusas užtikrina ilgaamžį ir užtikrintą veikimą.
  Optimaliai suderintas akmenų kiekis ir oro konvekcija greitam krosnelės įkaitimui po to, kai užpilamas vanduo. Akmenų talpa yra nerūdijančio plieno, įtaisyta virš kaitinimo elementų.
  Valdymo pultas montuojamas už pirties patalpos ribų.

  Krosnelė gali būti derinama su šiais valdymo pultais:

  Econ D2 - elektroninis valdiklis su 24 valandų formato laikrodžiu ir išankstinio įjungimo galimybe. Krosnelės veikimo laikas yra 6 valandos, tačiau gali būti prailgintas iki 12 valandų. Temperatūros kontrolė 30-115oC ribose. Ekrane rodomas laikas, išankstinio įsijungimo laikas, temperatūra ir likęs veikimo laikas. Skydelyje yra užrakinimo ir apsaugos nuo vaikų mygtukas. Pakuotėje yra temperatūros jutiklis ir jutiklio laidas (2 metrai).

  Econ D3 - elektroninis valdiklis su 24 valandų formato laikrodžiu ir išankstinio įjungimo galimybe. Krosnelės veikimo laikas yra 6 valandos, tačiau gali būti prailgintas iki 12 valandų. Temperatūros kontrolė 30-115oC ribose. Ekrane rodomas laikas, išankstinio įsijungimo laikas, temperatūra ir likęs veikimo laikas. Skydelyje yra užrakinimo ir apsaugos nuo vaikų mygtukas. Yra galimybė prijungti antrąjį jutiklį. Pakuotėje yra temperatūros jutiklis ir jutiklio laidas (2 metrai).

  Emotec D - elektroninis valdiklis su lietimui jautriu ekranu. Su 24 valandų formato laikrodžiu ir išankstinio įjungimo galimybe, laikmatį galima nustatyti visai savaitei. Temperatūros kontrolė 30-115oC ribose. Krosnelės veikimo laikas yra 6 valandos, tačiau gali būti prailgintas iki 12 valandų arba be veikimo laiko apribojimo.

  Saugūs atstumai montavimui: