Lanksčių ortakių sistema

 •  Lankstųs ortakiai, difuzoriai, kolektoriai, difuzorinės dėžutės ir triukšmo slopintuvai

  Kaina 100
  115 Sutaupykite 015
  Kaina 100
  115 Sutaupykite 015
  Kaina 100
  116 Sutaupykite 016
  Kaina 450
  500 Sutaupykite 050
  Kaina 490
  544 Sutaupykite 054
  Kaina 10116
  11240 Sutaupykite 1124
 • Lanksčių ortakių sistema – modernus sprendimas namams

  Lanksčių ortakių sistema yra šiuolaikinis ir inovatyvus būdas, leidžiantis patalpų šildymui panaudoti atgautą šilumą. Ši sistema apima visas pirmajame rekuperacinės sistemos įrengimo etape reikalingas montavimo medžiagas. 

  Lanksčių ortakių sistema dar yra vadinama kolektorine vėdinimo sistema, kadangi visi rekuperuojamo oro ortakiai sueina į vieną kolektorių, o šalinamo oro ortakiai - į kitą kolektorių. 

  Lyginant su cinkuotais ortakiais, lanksčių ortakių sistema turi ženklių privalumų:

  1. Taupomas patalpų tūris, nes lanksčių ortakių sistema užima mažiau vietos.
  2. Higiena. Antistatinis lanksčių ortakių vidinis paviršius užtikrina, kad sistemoje nesikauptų dulkės.
  3. Greitas montavimas ir sistemos paleidimas. 
  4. Nesudėtinga priežiūra.
  5. Mažesni kaštai, nes laksčius ortakius galima nuvesti tiesiai, posūkiams nereikia papildomų elementų (alkūnių, movų, sklendžių ir t.t.). Mažiau medžiagų – mažesnė kaina.

  Kodėl verta rinktis lanksčių ortakių sistemą?

  Vienas iš pagrindinių lanksčių ortakių sistemos privalumų yra galimybė lanksčiai pritaikyti sistemą pagal konkrečios patalpos dydį ir išplanavimą. Lanksčių ortakių sistemos yra lengvai pritaikomos esant įvairiems interjero ir architektūros sprendimams, nes jos įrengimas nereikalauja sudėtingų montavimo darbų. Ši sistema tinka tiek naujų pastatų statybai, tiek esamų pastatų modernizavimui.

  Kitas lanksčių ortakių sistemos privalumas yra energijos taupymas. Ši sistema gali būti derinama su moderniais šilumos siurbliais ar kondicionieriais, kas suteikia galimybę efektyviai reguliuoti ir palaikyti pageidaujamą patalpų temperatūrą. Tai leidžia sumažinti šilumos nuostolius ir padidinti energijos naudojimo efektyvumą.

  Lanksčių ortakių sistema pasižymi greitu reagavimu į temperatūros pokyčius. Lanksčių aliumininių ortakių konstrukcijos greitai atiduoda šilumą į patalpas, kas leidžia per labai trumpą laiką pasiekti pageidaujamą temperatūrą ir išlaikyti ją stabilioje būsenoje. Tai ypač svarbu tais atvejais, kai reikia greitai prišildyti patalpas arba reguliuoti temperatūrą dėl skirtingų poreikių.

  Galiausiai, lanksčių ortakių sistema turi ir estetinį privalumą. Lanksčios ir plonos ortakių konstrukcijos neužima daug vietos, gali būti montuojamos ant sienų arba palubėse, kas leidžia išlaikyti švarią erdvę ir diskretiškumą.

  Lanksčių ortakių sistema gali būti puiki alternatyva tradicinėms šildymo sistemoms, suteikianti daug privalumų vartotojams ir padedanti taupyti energiją.

  Elektroninėje parduotuvėje katilai.lt rasite itin platų rekureparacinių sistemų įrengimui reikalingų detalių pasirinkimą: lanksčius ortakius, tarpines, difuzorius, kolektorines oro paskirstymo dėžes, difuzorines dėžutes, alkūnes ir movas, triukšmo slopintuvus, grotelių pajungimo dėžes.