Kaip išsirinkti pirties krosnelę?

Daugelis svajoja apie pirtį namuose ar kieme ir kiekvienam iš norinčiųjų iškila klausimas: Kokią krosnelę rinktis? Ar elektrinę ar malkinę? Kuri labiausiai atitiks lūkesčius? Kurį yra parktiškesnė ar ilgaamžiškesnė? Tačiau į šiuos klausimus vieningo atsakymo nėra. Svarbiausia išsiaiškinti žmogaus poreikius ir kokią pirtį mėgsta.

Kaip pasirinkti katilą?

Statote naują namą? O gal renovuojate esamą būstą? Tuomet būsite priversti spręsti problemą dėl šildymo būdo ir svarstysite įvairias alternatyvas. Renkantis katilą pirmiausia reikia nuspręsti...

Kaip pasirinkti kietojo kuro katilą?

Renkantis kietojo kuro katilą, pirmiausia tikslinga išsiaiškinti, koks reikalingas katilo galingumas. Standartinis skaičiavimas: 1 kW galios reikalingas 10 m2 apšildyti...

Kaip pasirinkti granulinį katilą?

Renkantis granulinį katilą svarbu apsispręsti kokiomis granulėmis kūrensite: medienos ar akmens anglies, o taip pat ar reikalingas universalus katilas, kuriame kūrenamos ne tik granulės, bet ir kietas kuras..

Kaip pasirinkti dujinį katilą?

Renkantis dujinį katilą turite nuspręsti ne tik kokio galingumo jis bus reikalingas, bet ir kaip bus ruošiamas karštas buitinis vanduo: su momentiniu šildytuvu, su atskiru boileriu ar integruotu vandens šildytuvu? Kitas bene svarbiausias dujinio katilo parametras - galios moduliavimo ribos, t.y. nuo kokios minimalios galios jis gali veikti.