Mini rekuperacija

 • Patogiausias būdas užtikrinti efektyvų patalpų vėdinimą. Ypač mažas energijos poreikis, aukštas šilumos grąžos koeficientas.  Ypatingai aukštos kokybės energiją taupantis vėdinimo įrenginys su šilumos regeneratoriumi, skirtas gyvenamųjų ir darbo patalpų vėdinimui taupant šildymo ir kondicionavimo išlaidas. 

  Kaina 289 
  363  Sutaupykite 74 
  Kaina 385 
  453  Sutaupykite 68 
  Kaina 391 
  460  Sutaupykite 69 
  Kaina 446 
  525  Sutaupykite 79 
  Kaina 919 
  1195  Sutaupykite 276 
  Kaina 1309 
  1871  Sutaupykite 562 
 • Mini rekuperacija

  Rekuperatorius – tai įrenginys, naudojamas šilumos energijai atgauti iš šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemos. Rekuperatorius pagerina energijos vartojimo efektyvumą. Tokiu būdu sumažinamos išlaidos, susijusios su šildymu ir energijos gamyba.

  Mini rekuperatorius  - toks pats rekuperatorius, tik aptarnauja kur kas mažesnius plotus. Šis rekuperatorius taps puikiu pasirinkimu vėdinant patalpas, tokias kaip svetainė, miegamasis ar virtuvė, šiltomis vasaros dienomis. Tai puikus sprendimas namų oro taršai panaikinti, norint išvengti susidariusio kondensato ar pelėsio.

  Mini rekuperatoriaus montavimas

  Jeigu namuose jau atliktas remontas ir nėra galimybės pravesti ortakių – mini rekuperatorius bus puikus pasirinkimas. Šio tipo rekuperatoriai tinka daugiabučiams namams, kuriuose nėra centralizuotos rekuperacinės sistemos galimybės arba vyksta renovacijos darbai. O namuose, kuriuose kaupiasi drėgmė ir pelėsis arba trūksta gryno oro rekuperatorius tampa puikiu išsigelbėjimu.

  Įrenginėjant mini rekuperatorių nereikia vedžioti ortakių po patalpas, nes jis montuojamas ant sienos, ortakio viduje prieš pat išmetimo angas ar groteles. Įrenginyje esanti lygiagrečių plokščių pora atskiria karštą orą nuo vėsaus oro ir jį nukreipia į dvi atskiras vietas. Vėsus oras proceso metu yra pašalinamas iš pastato per išmetimo sistemas, o karštas oras nukreipiamas į tiekimo kanalus.

  Renkantis mini rekuperatorių rekomenduojame dėmesį atkreipti į kelis aspektus:

  • Renkantis mini rekuperatorių reikia žinoti vėdinamų patalpų tūrį.
  • Rekomenduojama atkreipti dėmesį į rekuperatoriaus garso nustatymus. Geriausi įrenginiai tie kurie veikia tyliai ir kurių nereikia išjungti prieš einant miegoti.
  • Elektros sąnaudos turėtų būti kuo ekonomiškesnės.
  • Kai kurie rekuperatoriai labiau yra tinkami šiltesniam klimatui, todėl verta atkreipti dėmesį į įrenginį, kuris nepriekaištingai veikia net esant žemai lauko temperatūrai mūsų klimato zonoje.
  • Rekuperatoriaus valdymo automatika turi užtikrinti saugų ir patogų įrenginio veikimą. Norint didesnio įrenginio efektyvumo rekomenduotina, kad automatika turėtų šias funkcijas: savaitinis įrenginio programavimas, siekiant optimizuoti įrenginio eksploatacines išlaidas, oro kiekio ir temperatūros valdymas ir galimybė prijungti išorinius įrenginius.
  • Prieš perkant mini rekuperatorių turėtų būti įsivertintos priežiūros išlaidos. Įrenginio filtrai turi būti keičiami periodiškai kas 2-6 mėnesius.