Skysto kuro talpos

 • Kaina 197 
  238  Sutaupykite 41 
  Kaina 269 
  387  Sutaupykite 118 
  Kaina 640 
  640  Sutaupykite 57 
  Kaina 650 
  650  Sutaupykite 89 
  Kaina 695 
  850  Sutaupykite 155 
  Kaina 728 
  890  Sutaupykite 162 
  Kaina 803 
  968  Sutaupykite 165 
  Kaina 1098 
  1620  Sutaupykite 522 
  Kaina 1164 
  1404  Sutaupykite 240 
 • Skysto kuro talpos

  Kuro katilai – katilai, kurie yra prijungiami prie centrinio šildymo sistemos. Skystu ar kietu kuru kūrenami katilai naudoja šilumą, susidarančią deginant anglį, medieną, pjuvenas ar skystą kurą. Šildymas skysto kuro katilu laikomas pigiausiu bei vienu iš alternatyviausiu šildymo būdu.

  Skysto kuro talpos

  Skystas kuras – tai degios arba energiją generuojančios molekulės, kurias galima panaudoti mechaninei energijai sukurti. Skystas kuras dažniausiai gaunamas iš iškastinio kuro ir jam saugoti dažniausiai naudojamos skysto kuro talpos. Šios talpos yra neatsiejama šildymo įrenginių dalis, kadangi iš talpos skystasis kuras patenka į šildymo katilą.

  Skysto kuro talpos neretais atvejais yra montuojamos po žeme, kad užimtų mažiau vietos vidaus patalpose. Toks montavimo būdas leidžia pasirinkti ir didesnį kuro kiekį talpinantį variantą. Skysto kuro talpa matuojama litrais bei gali siekti nuo 750 iki 2000 litrų – kuo mažesnė talpa, tuo dažnesnis kuro papildymas bus reikalingas.

  Patalpų šildymas skystu kuru

  Šildymo būdui bus reikalinga pakankamai specifinė ir moderni įranga. Ši įranga turėtų būti praktiškai pritaikyta bet kokiam šildymo būdui. Tačiau patalpas planuojant šildyti skystu kuru  papildomai taps reikalingos skysto kuro talpos, kuriose bus sandėliuojamas kuras.

  Skysto kuro talpos užima nemažai vietos, todėl jeigu patalpos yra nedidelės, skysto kuro talpa gali būti užkasta po žeme. Jeigu talpa nuspręsite įsirengti namuose, turėsite rinktis specialų variantą, kuris apsaugotų nuo kuro išsiliejimo. Dar vienas variantas - talpą kažkiek įkasti į žemę, kad nutekėjęs kuras neliktų patalpose. Tai papildomi rūpesčiai ir papildomos laiko sąnaudos.

  Skysto kuro talpų charakteristika

  Kuro talpos yra pakankamai tvirtos ir patikimos, todėl tikimybė, kad kuras išsilies yra pakankamai nedidelė. Dažnu atveju šios talpos gaminamos ne iš vienos tvirtos sienelės ir dažniausiai yra netgi dvisienės. Tai padidina kuro talpos atsparumą oro sąlygoms.

  Ieškant tinkamos talpos verta atsiminti, kad jos yra permatomos ir ne. Nepermatomos talpos populiaresnės namuose, kadangi žmonės nemėgsta žiūrėti į talpykloje esantį kurą.