Cirkuliaciniai siurbliai

 • Visa namo šildymo sistema vyksta nenutrūkstamu uždaru ratu, kuriame svarbi kiekviena detalė. Cirkuliacinis siurblys – prietaisas katilinėje, šildymo sistemoje, kuris atlieka vieną iš svarbiausių darbų – reguliuoja vandens tekėjimą visoje šildymo sistemoje, šilumą iš katilo cirkuliacinis siurblys perneša į visus šildymo prietaisus.

  Cirkuliaciniai siurbliai skiriasi galingumu: plonesniems vamzdžiams reikalingas galingesnis cirkuliacinis siurblys, o storesniems – užtenka mažesnio galingumo. Kitas svarbus kriterijus – elektros kiekio sunaudojimas: 80 W galingumo cirkuliacinis siurblys per sezoną sunaudoja apie 450 kWh energijos, o 44 W – 200 kWh. Tačiau tam, kad šildymo sistema veiktų efektyviai, siurblio galingumą reikia rinktis pagal patalpų plotą.

  Šiandien cirkuliaciniai siurbliai, vandeniui pasiekus reikiamą temperatūrą, automatiškai išsijungia, todėl tai leidžia taupyti energiją, o tuo pačiu ir pinigus. Jie taip pat išsijungia, jei šildymo sistemoje atsiranda bent menkiausia gedimo tikimybė arba sistemoje nėra pakankamai vandens.

  Siūlome rinktis iš plataus cirkuliacinių siurblių asortimento internetu geromis kainomis, o jei turite klausimų arba reikia pagalbos renkantis siurblį, susisiekite nurodytais kontaktais: tel. 8–699–28444 arba el. paštu info@katilai.lt

  Cirkuliacinis siurblys Wilo-Yonos PICO 25/1-4-130
  Siurblių tipas
  Cirkuliaciniai
  Kaina 182 
  23115  Sutaupykite 4915 
  Cirkuliacinis siurblys Wilo-Yonos PICO 25/1-6
  Siurblių tipas
  Cirkuliaciniai
  Kaina 210 
  26689  Sutaupykite 5689 
 • Cirkuliacinis siurblys – prietaisas katilinėje, šildymo sistemoje, kuris atlieka vieną iš svarbiausių darbų – reguliuoja vandens tekėjimą visoje šildymo sistemoje, šilumą iš katilo cirkuliacinis siurblys perneša į visus šildymo prietaisus.