Oro valytuvai

 • Oro valytuvai naudojami vidaus patalpose norint išvalyti orą nuo dulkių, kvapų, tabako dūmų ir kitų alergenų. Dėl menko patalpų vėdinimo šaltuoju metų laiku vidaus oras būna labiau užterštas negu lauke todėl siekiant kuo labiau pagerinti patalpų oro kokybę galima naudoti oro valytuvus. Oro valytuvų naudojimas nereikalauja daug priežiūros, dažnas oro valytuvas turi jutiklius, kuriais matuoja patalpos oro kokybę ir pagal sąlygas pats automatiškai pritaiko savo veikimo nustatymus.

  Kaina 459 
  574  Sutaupykite 115 
  Kaina 3970 
  4670  Sutaupykite 700 
  Kaina 4225 
  4970  Sutaupykite 745 
 • Oro valytuvai

  Oro valytuvai – prietaisai saugantys sveikatą savuose namuose. Įsigijus oro valytuvą yra pagerinama oro kokybė namuose, taip pat yra išvalomas oras, kuriuo kasdien kvėpuojate ir sumažinama oro tarša. Šie prietaisai pašalina daug nešvarumų susidariusių Jūsų namuose – dulkės, pelėsiai, dūmai, alergenai, bakterijos ar net virusai, kurie yra kenksmingi kiekvienam. 

  Oro valytuvai ypač naudingi rudens ar žiemos sezonu, kai orai atvėsta ir patalpas vėdinti atidarant langus tampa per daug šalta. Prietaisas nereikalauja dažnos ir didelės priežiūros ir nustatymai neturi kiekvieną kartą būti perstatomi naujo, kadangi dauguma oro valytuvų turi jutiklius, kurie matuoja patalpos oro kokybę.

  Oro valytuvo veikimo principas ir rekomendacijos

  Oro valytuvai susideda iš vieno arba kelių filtrų ir ventiliatoriaus. Ventiliatoriaus paskirtis yra įsiurbti ir ventiliuoti orą. Patalpose susidaręs užterštas oras patenka į filtrą, kuriam susidarę teršalai ir kenksmingos dalelės yra sulaikomos, o švarus oras per ventiliatorių grąžinamas į patalpas.

  Kadangi filtrai pagaminti iš paprasto pluošto arba tinklelio – juos būtina keisti. Kaip dažnai turėsite juos keisti priklausys nuo oro valytuvo tipo ir naudojimo dažnumo. Jeigu norite keisti kuo rečiau, įsigykite daugkartinius filtrus, kuriuos turėsite plauti ir kruopščiai prižiūrėti. Daugkartiniai oro filtrai efektyviau pašalins didesnes oro daleles iš oro. Norite atsikratyti pelėsio ar bakterijų, įsigykite ultravioletinės šviesos oro filtrus.  Oro valytuvai yra nešiojami ir nenešiojami. Nešiojami yra praktiškesni, nes juos galite perkelti iš vienos vietos į kitą, o jų svoris ir galia skirsis nuo prietaiso dydžio.

  Oro valytuvų privalumai

  • Pašalina susidariusius alergenus. Ore susidarę alergenai sukelia nemalonius simptomus: čiaudulys, sloga, niežtinčios ar ašarojančios akys. Oro valytuvas iš patalpų šiuos alergenus pašalinsite.
  • Sumažinama ore plintančių virusų poveikio rizika. Ne viena viruso rūšis yra perduodama per ore susidariusias daleles ar lašelius. Kadangi namuose visi kvėpuoja tuo pačiu patalpų oru, virusinės infekcijos greitai plinta. Oro valytuvas padės pašalinti susidariusius virusus iš oro ir taip išvengsite įvairiausių virusinių susirgimų.
  • Nemalonaus kvapo nebuvimas. Nesvarbu ar jums sunku atsikratyti nemalonaus kvapo nuo maisto gaminimo, naujų baldų, augintinių ar seno kilimo – oro valytuvas susitvarkys su šiais kvapais.
  • Geresnė miego kokybė. Dulkės, naminių gyvūnėlių pleiskanos, žiedadulkės ar kiti alergenai susidarę ore arba ant patalynės gali sukelti kvėpavimo takų dirginimą, o tai sutrikdys Jūsų miegą. Oro valytuvo naudojimas miegamajame sumažins ore sklandančių dalelių poveikį ir į patalpas išskirs švarų orą. 

  Siūlome rinktis iš plataus oro valytuvų asortimento internetu geromis kainomis, o jei turite klausimų arba reikia pagalbos renkantis valytuvą, susisiekite nurodytais kontaktais: tel. 8-699-28700  arba el. paštu: info@katilai.lt