KOSTRZEWA TWIN BIO LUXURY 12KW GRANULINIS KATILAS

 • KOSTRZEWA TWIN BIO LUXURY 12KW GRANULINIS KATILAS

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Kuras:
  Tik granulės
  Kuro uždegimas
  Automatinis
  Granulių rūšis
  Medžio granulės
  Bunkerio tipas
  Integruotas
  Granulių padavimas
  Vertikalus
  Degiklio valymas
  Nėra
  Gamintojas
  Kostrzewa (Lenkija)
  Kilmės šalis
  Lenkija
  Galia, kW
  12
  Naudingumo koef., %
  91,3
  Apšildomas plotas, m²
  50 - 200
  Dūmtraukio diametras, mm
  127
  Vandens tūris, l
  47
  Garantija, m
  2
 • Katilas „Twin Bio Luxury“, tai pirmasis Lenkijoje granulių katilas, galintis keisti savo matmenis novatoriško „VG“ degiklio iš „Platinum Bio“ serijos dėka. Šis katilas degina visų tipų medienos granules. 

   

   

  Daugiau informacijos:

   

  • LEIDŽIA APIE SAVE PAMIRŠTI. Rūpindamiesi mūsų klientų komfortu, gaminame tokius katilus, kurie beveik nereikia aptarnauti. Katilas pilnai automatizuotas – automatiškai užsidega ir užgesta, taip pat stebi kuro lygį talpykloje ir pelenų kiekį pelenų kameroje. Namiškiai gerokai iš anksto informuojami apie poreikį užpildyti talpyklą kuru ir išvalyti pelenų kamerą. Poreikis apsilankyti katilinėje yra minimalus.
  • TAUPUMAS. Novatoriškas degiklis „Platinum Bio VG“ automatiškai prisitaiko prie pastato šilumos poreikio, mažindamas arba padidindamas savo matmenis (keisdamas degiklio grotelių ilgį). Projektuodami degiklį pritaikėme kintamos geometrijos technologiją (VG - variable geometry). Šis sprendimas užpatentuotas Lenkijos Respublikos patentų biure.
  • ITIN TVIRTA KONSTRUKCIJA. Visi mūsų produktai yra apdorojami specializuotos programos, skirtos srauto, stiprumo ir įtempių analizei atlikti, vėliau jie perduodami į laboratoriją, kur su jais atliekami ilgalaikiai patvarumo bandymai.
  • SAUGUMAS. Katile „Twin Bio Luxury “ yra įrengta katilo ir degiklio švarumo būklės kontrolės OMS sistema. Kai reguliatorius gauna informaciją apie pavojų įrenginio tinkamam veikimui - įrenginys išjungiamas, o katilo reguliatoriaus ir kambarinio reguliatoriaus ekrane pasirodo žinutė apie tai.
  • INTERNETO MODULIS. Visos prietaiso ir pastato šildymo sistemos funkcijos gali būti stebimos kompiuteriu arba telefonu (parinktis).
  • TECHNINIS APTARNAVIMAS. Sukūrėme išvystytą techninio aptarnavimo tinklą. Šiuo metu daugiau kaip 200 kvalifikuotų techninės priežiūros specialistų teikia garantines ir pogarantines paslaugas Lenkijoje ir užsienyje. Šiam tikslui buvo sukurta internetinė platforma www.serwis.kostrzewa.com.pl.
  • VISAPUSIŠKAS ŠILUMOS ŠALTINIS. Geras katilas dar ne viskas. Mes teikiame visapusiškus sprendimus visai katilinei ir net šildymo sistemai. Mes siūlome šiuolaikinius sprendimus, susijusius su granulių saugojimu, pneumatiniu kuro tiekimu, kaskadine automatika, visos centrinio šildymo sistemos oro kontrole, karšto vartojamojo vandens ir buferio kontrole, grįžtamojo srauto, kuro ir pelenų jutiklių apsauga, sąveika su šilumos siurbliu, saulės kolektoriais ir dujų katilu.  


  DAUGIAU INFORMACIJOS - SPAUSTI ČIA