MITSUBISHI ELECTRIC MULTI SPLIT MXZ-2F33VF3 ORO KONDICIONIERIUS (4KW) SU MSZ-AP SERIJOS VIDINĖMIS DALIMIS

 • MITSUBISHI ELECTRIC MULTI SPLIT MXZ-2F33VF3 ORO KONDICIONIERIUS (4KW) SU MSZ-AP SERIJOS VIDINĖMIS DALIMIS

  Kaina 1914 
  2252  Sutaupykite 338 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Gamintojas
  Mitsubishi Electric (Japonija)
  Internetinis valdymas
  Su internetiniu valdymu
  Svoris, kg
  33
  Aukštis, mm
  550
  Plotis, mm
  800
  Gylis, mm
  285
  Garantija, m
  2
  SCOP
  4
  SEER
  6.1
  Šildymo galia, kW
  2.7
  Vėsinimo galia, kW
  3.3
 • Išskirtinis Multi Split bruožas – daugiafunkcionalumas,leidžiantis maksimaliai panaudoti tobulo mikroklimato kūrimo galimybes. Prie vienos sistemos bloko galima prijungti kelis vidinius įrenginius, kurie užtikrins, kad net ir labai didelėse patalpose vasaros metu pavyks išlaikyti gaivą, o žiemos metu – malonią šilumą. Galima rinktis net iš 12 skirtingų vidinių įrenginių modelių (sieninių, grindinių, kasetinių, kanalinių, palubinių). Viskas sukurta optimaliam Jūsų komfortui.  

   

   


  DAUGIAU INFORMACIJOS APIE LAUKO BLOKĄ - SPAUSTI ČIA

   

   

  Pasirinkus atskirus pageidaujamo modelio vidinius įrenginius, lauke bus įdiegtas vos vienas išorinis blokas. Jūs patys renkatės, kokia temperatūra turėtų būti miegamuosiuose, kokia virtuvėje ar svetainėje.Kiekviename aukšte ar patalpoje galėsite nustatyti ventiliatoriaus greitį ar kitus parametrus.  

   

  Vidinės dalys: 

   

  DAUGIAU INFORMACIJOS APIE VIDINES DALIS - SPAUSTI ČIA 

   

  Šilumos siurblys (kondicionierius) MSZ-AP - visiems, kuriems reikia šildymo ir vėsinimo už mažesnę kainą Šis sieninis kompaktiškas šilumos siurblys (kondicionierius) pritaikytas namams, vasarnamiams, sodo nameliams, kitos paskirties patalpoms. Įrenginio praktiškos funkcijos sukuria malonų mikroklimatą.    

   

  „MITSUBISHI ELECTRIC“ yra viena iš didžiausių įmonių „Mitsubishi“ grupėje (ją sudaro iš viso apie 30 įmonių, pvz, „Nikon Camera“, „Tokyo-Mitsubishi Bank“, „Mitsubishi Motors“, „Kirin Beer“ ir kt.). Visos įmonės yra savarankiškos. Visame pasaulyje „MITSUBISHI ELECTRIC“ įmonėse dirba per 100 000 darbuotojų, o apyvarta siekia daugiau nei 30 milijardų eurų. Bendrovė „Mitsubishi Electric Skandinavia“ atsako už produktus ir jų pardavimą Šiaurės Europos regione – t.y. Švetdijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Danijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Skandinavijos šalyse jau 30 metų vyksta bendradarbiavimas su Švedijos specialistais, siekiant ištobulinti ir pritaikyti produktus šiauriniam klimatui.