MITSUBISHI ELECTRIC MULTI SPLIT MXZ-2F53VFH ORO KONDICIONIERIUS (6.4KW) SU MSZ-LN SERIJOS VIDINĖMIS DALIMIS

 • MITSUBISHI ELECTRIC MULTI SPLIT MXZ-2F53VFH ORO KONDICIONIERIUS (6.4KW) SU MSZ-LN SERIJOS VIDINĖMIS DALIMIS

  Kaina 2831 
  3331  Sutaupykite 500 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Gamintojas
  Mitsubishi Electric (Japonija)
  Internetinis valdymas
  Su internetiniu valdymu
  Svoris, kg
  38
  Aukštis, mm
  550
  Plotis, mm
  800
  Gylis, mm
  285
  Garantija, m
  2
  SCOP
  4.5
  SEER
  8.6
  Šildymo galia, kW
  5.3
  Vėsinimo galia, kW
  3.5
 • Išskirtinis Multi Split bruožas – daugiafunkcionalumas,leidžiantis maksimaliai panaudoti tobulo mikroklimato kūrimo galimybes. Prie vienos sistemos bloko galima prijungti kelis vidinius įrenginius, kurie užtikrins, kad net ir labai didelėse patalpose vasaros metu pavyks išlaikyti gaivą, o žiemos metu – malonią šilumą. Galima rinktis net iš 12 skirtingų vidinių įrenginių modelių (sieninių, grindinių, kasetinių, kanalinių, palubinių). Viskas sukurta optimaliam Jūsų komfortui.  

   

   

  Pasirinkus atskirus pageidaujamo modelio vidinius įrenginius, lauke bus įdiegtas vos vienas išorinis blokas. Jūs patys renkatės, kokia temperatūra turėtų būti miegamuosiuose, kokia virtuvėje ar svetainėje.Kiekviename aukšte ar patalpoje galėsite nustatyti ventiliatoriaus greitį ar kitus parametrus.  

   

  Vidinės dalys: 

   

  Išskirtinio dizaino sieninis MSZ-LN-VGHZ šilumos siurblys su įdiegta unikalia „HyperHeating“ technologija, WiFi adaptoriumi, „I-see“ temperatūriniu jutikliu ir kitomis technologinėmis naujovėmis tiekia šilumą net iki -35°C lauko temperatūros. Tai vieni tyliausių ir efektyviausių šilumos siurblių rinkoje.