Oro kondicionierius – naudojamas tik vasaros metu?

Oro kondicionierius – naudojamas tik vasaros metu?

Oro kondicionierius yra geriausias išradimas, kuris gelbsti žmones tiek vasarą, tiek ir žiemą.

Kaip kasmet netikėtai ateina žiema, taip ir lietuviams vasara, o daug kas nespėja įsirengti tinkamos namų vėsinimo sistemos ir įsigyti kondicionierių. Deja, vasaros metu meistrai turi daug užsakymų, todėl dažnai nespėja sumontuoti įrangos taip greitai, kaip pageidauja klientas. Šioje situacijoje labai tinka frazė „paruošk rogutes žiemai vasarą“, nes ne sezono metu galite gauti paslaugą ne tik greičiau, bet ir pigiau.

Kokių yra kondicionierių?

Kondicionieriai yra užkariavę žmonių širdis, dėl to rinkoje yra didelė ne tik paklausa, bet ir pasiūla. Šiandien yra daugybė oro kondicionierių, skirtų naudoti biure ir namuose. Kalbant apie namų kondicionierius, svarbu suprasti, kad jų pasirinkimas priklauso ir nuo kitos namuose esančios įrangos, pavyzdžiui, jei naujakurys turi išmanųjį namą su jame įdiegta išmaniąja sistema, kondicionierius taip pat turėtų būti prijungtas. prie bendros namo valdymo sistemos. Šiandien kondicionierių gamintojai gali pasiūlyti įrenginius su įvairiomis funkcijomis, pavyzdžiui, energiją taupančiais ar panašiais privalumais. Taip pat šiandien jau yra technologija, kuri „prisimena“ gyventojų įpročius, pavyzdžiui, prie kokios temperatūros namuose turėtų būti įjungtas išmaniojo namo sistemos dalis esantis kondicionierius. Šiandien gaminami įvairių tipų oro kondicionieriai. Kai kurie iš jų montuojami ant lubų, paklotų, kiti montuojami ant langų, sienų arba tiesiog pastatomi į vietą patalpose. Reguliariai papildykite šaltnešį, valykite vidinių ir išorinių blokų filtrus ir vamzdynus, kad užtikrintumėte gerą oro kondicionieriaus veikimą. 

Oro kondicionieriaus kaina: kiek reikia pasiruošti sumokėti už kokybę?

Visi žino, kad aukšta temperatūra namuose yra pavojinga ne tik sveikatai, bet ir gyvybei. Deja, dėl mito, kad kondicionieriai yra brangūs, kai kurie žmonės net nesidomi, kiek jie kainuoja. Šiuo metu prekyboje galima rasti ne tik skirtingų sistemų tipų įrenginių, bet ir labai skirtingų kainų įrenginių, todėl galite įsigyti sau labiausiai tinkantį ir piniginės poreikius atitinkantį įrenginį. Pavyzdžiui, kainos prasideda nuo 450,00 eurų. Dar pigesnis mobilusis kondicionierius, kainuojantis vos 300 € ir tarnaujantis ilgiau nei sezoną. Tinkamai prižiūrint, jie bus dešimtmečio investicija! Kalbant apie kainą, langų kondicionieriai laikomi pigiausiais. Tai lemia gana paprastas vėdinimo principas. Apskritai oro kondicionierių kaina svyruoja nuo 80 eurų iki 3000 eurų, priklausomai nuo gamintojo technologijos, tipo, galingumo ir sudėtingumo.

Oro kondicionierius ir žiema?

Žiema ir oro kondicionierius atrodo kaip du nesuderinami dalykai? Šis mitas turi būti paneigtas, nes oro kondicionieriai pravartūs visais metų laikais. Nors daugeliui oro kondicionieriai asocijuojasi su vasara, šiuolaikiniai kondicionieriai naudojami net ir žiemą, nes jų funkcijos apima ir šildymą, ir vėsinimą. Jei namuose reikia papildomo šildymo, visada naudingiau įsigyti įrenginį, kuris turi daugiau funkcijų ir tarnaus ištisus metus. Taip pat verta paminėti keletą papildomų privalumų, kurie turėtų paskatinti įsigyti sistemą, kuri ne tik padeda sukurti tobulą mikroklimatą jūsų namuose, bet ir suteikia galimybę džiaugtis šviežiais namais: Acaro-clean Sistema užtikrins, kad namuose nėra dulkių erkučių; Argentum Ion sistema neutralizuoja įvairius mikroorganizmus ir padaro namus švaresnius bei gaivesnius; Super Vitaminas C užpildys kambarį vitaminu C, kuris reikalingas kiekvienam organizmui; Chitin Protect turi antibakterinį poveikį, gali pašalinti virusą namuose, todėl išvengti sezoninio gripo bus labai paprasta. Šiuolaikinio oro kondicionieriaus funkcijų per daug diskutuoti, o geriausius inovatyvių prietaisų privalumus galite sužinoti išbandę juos savo namuose.