Inverteriai

 • Inverteris Solis-GR3P5K-S5, 5kW
  Inverterio galia, kW
  5
  Kaina 720 
  889  Sutaupykite 169 
  Inverteris Solis-GR3P6K-S5, 6kW
  Inverterio galia, kW
  6
  Kaina 779 
  872  Sutaupykite 93 
  Inverteris Solis-GR3P8K-S5, 8kW
  Inverterio galia, kW
  8
  Kaina 816 
  999  Sutaupykite 183 
  Inverteris Solis-GR3P10K-S5, 10kW
  Inverterio galia, kW
  10
  Kaina 880 
  1059  Sutaupykite 179 
  Inverteris Solis-GR3P12K-S5, 12kW
  Inverterio galia, kW
  12
  Kaina 950 
  1179  Sutaupykite 229 
  Inverteris Solis-GR3P15K-S5, 15kW
  Inverterio galia, kW
  15
  Kaina 1020 
  1219  Sutaupykite 199 
  Inverteris Solis-GR3P20K-S5, 20kW
  Inverterio galia, kW
  20
  Kaina 1160 
  1369  Sutaupykite 209 
  Inverteris Solis-GR3P17K-S5, 17kW
  Inverterio galia, kW
  17
  Kaina 1520 
  2083  Sutaupykite 563 
  Kaina 2348 
 • Saulės elektrinės inverteriai

  Inverteris – tai prietaisas pakeičiantis nuolatinę srovę į kintamąją ir suteikiantys galimybę elektros energiją pritaikyti asmeniniams poreikiams. Nuolatinėje srovėje elektra palaikoma pastovia įtampa viena kryptimi. Kintamojoje srovėje elektros srovė teka abiem grandinės kryptimis - įtampa keičiasi iš teigiamos į neigiamą. Saulės elektrinės inverterių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje: www.katilai.lt. Galime pasiūlyti skirtingų galių ir kainų, platų pasirinkimo asortimentą.

  Saulės elektrinės inventoriaus veikimas ir funkcijos

  Pagrindinis saulės elektrinės inventoriaus tikslas yra paversti nuolatinės srovės elektros energiją iš saulės kolektorių, į naudojamą kintamosios srovės elektros energiją jūsų namuose. Kai prietaisas yra prijungiamas prie namo, jis pradeda veikti kaip tarpininkas tarp namo ir elektros tinklo. Kai saulės energijos pagaminama daugiau nei reikia tuomet fotovoltinis keitiklis energijos perteklių grąžina atgal į tinklą.

  Inventoriaus funkcijos:

  • Konvertuoja nuolatinę srovę į kintamą
  • Tiekia grįžtamojo ryšio informaciją apie energijos gamybą
  • Užtikrina, kad saulės elektros energija būtų tiekiama saugiau.

  Saulės elektrinės  inverterių tipai

  Yra 3 skirtingi saulės inverterių tipai, kurie skiriasi vieni nuo kitų, todėl renkantis saulės elektrinės inventorių labai svarbu jį išsirinkti tinkamą.

  • Hibridiniai inverteriai – tai išmanūs inverteriai, leidžiantys kaupti saulės energijos perteklių akumuliatorių sistemoje ir vėliau sukauptą perteklių suvartoti. Šie inverteriai gali veikti skirtingais režimais, priklausomai nuo paskirties. Prietaisai yra užprogramuoti veikti keturiais skirtingais režimais: prijungus ir neprijungus prie skirstomųjų tinklų, hibridiniu arba atsarginiu režimu. Hibridiniai inventoriai yra vieni iš pigiausių ir lengviausiai įperkamų vidutiniams namų ūkiams.
  • Akumuliatoriaus su atsargine elektros energijos funkcija paskirtis veikti kaip atsarginiam energijos maitinimo šaltiniui.  Atsarginis maitinimo šaltinis reikalingas tam, kad nutrūkus elektros tiekimui akumuliatorius galėtų ir toliau tiekti elektros energiją. Svarbiausia sąlyga įsigijus tokį inventorių, turėti stabilų elektros tinklą, kad akumuliatorius veiktų tinkamai.
  • Prie skirstomųjų tinklų neprijungti inventoriai arba dar kitaip vadinami, kelių režimų inventoriais yra daug pažangesni ir galingesni hibridinių inventorių tipai. Prietaisas gali veikti prijungtas ir neprijungtas prie skirstomųjų tinklų ir užtikrinti atsarginį maitinimą nutrūkus energijos tiekimui.

  Tinkamas saulės elektrinės inverterio pasirinkimas

  Renkantis tinkamą inventorių svarbų dėmesį skirkite šiems aspektams:

  • Efektyvumas. Srovės keitiklio efektyvumas nurodo, kokiu efektyvumu nuolatinė srovė yra konvertuojama į kintamą srovę.
  • Maksimalios galios sekimo taškų kiekis (MPPT). Inverteriai gali turėti nuo 1 iki kelių taškų.
  • Atsparumas. Inverteriai gali būti montuojami įvairiose patalpose. Jeigu prietaisą nuspręsite montuoti lauke, montuokite jį ten kur nepasieks tiesioginiai saulės spinduliai ar lietus.
  • Papildomi parametrai, kurie suteiks prietaisui daugiau funkcionalumo ir galimybių. Todėl renkantis inventorių, turite pagalvoti kokie papildomi parametrai gali būti reikalingi: viršįtampių apsauga, baterijos prijungimas, įtampos valdymo galimybės ir pan.