Šilumos siurbliai oras-vanduo atsiliepimai

 • Šilumos siurbliai oras-vanduo atsiliepimai

   Efektyvumas, greitas montavimas ir paprastas valdymas – tai oro šilumos siurblių privalumai, kuriuos vartotojai greitai įvertino ir oras vanduo šilumos siurblys oras vanduo tapo rinkos lyderiu.

  Jei prieš kelerius metus naujakuriai mielai rinkdavosi kieto kuro ar dujinius katilus, nes pradinė investicija buvo pigi, tačiau tokia sistema komfortą nustūmė į antrą planą, tai pastaruoju metu rinkoje įvyko nemenkas poslinkis ir mąstymas: orientuojamasi į patogumą ir saugumą. Ši alternatyva keičia ir pasiruošimą žiemai, nes namų šildymas tampa efektyvus ir be streso. Prieš perkant šilumos siurblio sistemą, svarbu suprasti šilumos siurblių privalumus ir trūkumus. Šilumos siurbliai turi daug privalumų, todėl jie yra puiki investicija namų savininkams. Toliau atidžiau pažvelgsime į oras vanduo šilumos siurblius, kad padėtume priimti pagrįstą sprendimą ir protingai investuoti į šią mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančią šildymo technologiją.

  Kas užtikrina šilumos siurblių oras-vanduo kokybę?

  Jei projektuojant visuomeninės paskirties pastatų inžinerines sistemas itin svarbus vaidmuo tenka architektams ir projektuotojams, o montuotojai dažniausiai neturi vietos interpretacijoms ir gali įgyvendinti tik projekte numatytus sprendimus, tai individualiuose namuose kūrėju tampa montuotojas: renkantis šilumos siurblio vietą ir įrengimą. Dėl to klientai rizikuoja likti vieni, spręsdami nuolat iškylančias problemas. Respondentų teigimu, patikimi šilumos siurblių pardavėjai ne tik parduoda įrangą, bet ir atlieka kitas funkcijas: atsižvelgia į klientų poreikius ir lūkesčius, parenka reikiamą įrangą, teikia kompetentingų montuotojų paslaugas, o esant poreikiui – garantinį aptarnavimą. Tada klientai gali būti užtikrinti, kad įranga veiks efektyviai, o problemos bus išspręstos laiku. Patikimi šilumos siurblių pardavėjai ne tik parduoda įrangą, bet ir atlieka kitas funkcijas: atsižvelgia į klientų poreikius ir lūkesčius, parenka reikiamą įrangą, teikia kompetentingų montuotojų paslaugas, o esant poreikiui – garantinį aptarnavimą. Tada klientai gali būti užtikrinti, kad įranga veiks efektyviai, o problemos bus išspręstos laiku.

  Kodėl žmonės renkasi būtent šiuos šilumos siurblius?

  Tikriausiai daugiausia dėl to, kad oras vanduo sistema ne tik šildo namus, bet ir nemokamai aprūpina namus papildomai karštu vandeniu. Daugeliui svarbu, kad sistema nereikalauja papildomų investicijų. Žinoma, tai yra saugi sistema. Jei kieto kuro katilai visada buvo grėsmė (ypač tie, kurie kūrena malkas), šios sistemos yra nekenksmingos žmogui ir aplinkai. Taip, tai taip pat gamtai draugiška sistema. Smagu, kad vis daugiau žmonių įrenginius savo namuose įsirengia ne dėl nacionalinių reikalavimų, o dėl asmeninio poreikio tausiai gyventi su gamta. Šilumos siurbliai oras-vanduo yra A++ klasės įrenginiai ir nereikalauja didelių eksploatavimo išlaidų. Pakeitę seną kieto kuro katilą šia naujoviška sistema, galite sutaupyti iki 70 % energijos. Nereikia gaišti laiko ir pastangų, kad namuose nuolat būtų šilta. Prietaisas veikia savarankiškai, be žmogaus įsikišimo. Renkantis šilumos siurblio modelį rekomenduojama atkreipti dėmesį į inovatyvias funkcijas, kurios ne tik leis namuose šildyti, bet ir leis reguliuoti temperatūrą nuotoliniu būdu ar mėgautis kitomis naujausios kartos šilumos siurblių siūlomomis galimybėmis.

  Kokie dar šilumos siurblio privalumai?

  Šilumos siurblių eksploatacija yra pigesnė nei degimo sistemų. Kuo didesnis sistemos efektyvumas, tuo didesnis ilgalaikis energijos taupymas. Nors šilumos siurblys kainuoja iki 15 000 eurų, ši aplinką tausojanti investicija gali sutaupyti iki 1 400 eurų per metus. Šilumos siurbliams reikia mažiau priežiūros nei medienos ar anglies šildymo sistemoms. Periodiškai, kartą per metus, turite patikrinti kai kurias sistemos dalis, kurias nesunkiai atliksite patys. Kita vertus, profesionalus montuotojas turėtų ją patikrinti kas trejus ar penkerius metus, kad įsitikintų, jog sistema veikia efektyviai.