Šilumos siurblio oras - oras elektros energijos suvartojimas

Šilumos siurblio oras - oras elektros energijos suvartojimas

Turėdami tiek daug šildymo galimybių, kiekvienas ieško geriausio, bet kurį pasirinkti? Dažniausiai šildymas ir jo būdai turėtų veikti sklandžiai be žmogaus įsikišimo.

Taip pat turi būti nepažeistas namo vidus, galiausiai – įrengimas taip pat turi būti visiškai saugus. Kas geriausiai atitinka šį aprašymą? Šilumos siurbliai oras oras, kurie tampa vis įprastesniu pasirinkimu. Oras oras šilumos siurbliai ne tik padeda šildyti ir suteikti jaukumo jūsų namams žiemą, bet ir vėsina, todėl net karštomis vasaros dienomis jausitės namuose komfortiškai. Kitas privalumas yra tai, kad prietaisas valo jūsų namų orą, palaiko norimą temperatūrą ir drėgmės lygį, padeda apsaugoti nuo pelėsių ir kitų kenksmingų mikrobų.

Šilti namai ir švarus oras: ar tai tik pasakose?

Kieto kuro katilus šildymui naudojantys žmonės dažnai skundžiasi, kad patalpose labai sausas oras, dažnai ima niežėti odą, išsausėja oda, natūralu, kad prastėja miego kokybė. Oras oras šilumos siurbliai gali padėti viso to išvengti. Oras - oras šilumos siurblys siurbia orą iš lauko, sušildo jį perleidęs per konkrečią sistemą, o ventiliatorius teisingai paskirsto į patalpas, todėl vyrauja šviežias, šiltas, bet tinkamai drėkintas oras.  Žinoma, sistema ne tik padeda sumažinti išlaidas, bet ir mažina taršą, todėl tai yra ekologiškas pasirinkimas. Ekologiškos sistemos sunaudoja mažiau energijos nei kiti patalpų šildymo būdai, tačiau padeda pasiekti maksimalų efektyvumą. Kadangi įrenginys tinkamas tiek senos statybos, tiek naujos statybos namams, jo privalumus gali išbandyti kiekvienas. Didelio efektyvumo oras-oras šilumos siurbliai, skirti patogiam ir ekonomiškam patalpų šildymui, panaudojant lauko ore esančią energiją. Skirtingų techninių charakteristikų šilumos siurbliai gali būti pritaikomi pagal individualius klientų poreikius ir gyvenamojo ploto reikalavimus. Šiuolaikinio dizaino įranga puikiai dera prie klasikinio ir šiuolaikinio interjero. Šilumos siurbliai oras-oras gali būti montuojami beveik bet kokio dydžio ar išplanavimo namuose, naujos statybos ir senesniuose namuose.

Oras-oras šilumos siurbliai ir jų elektros sąnaudos

Elektros sąnaudos rūpi kiekvienam, kuris renkasi iš rinkoje esančios šildytuvų pasiūlos. Nors šildymas oras oras turi daug skirtingų privalumų, jis dažnai pasirenkamas siekiant sutaupyti. Tai labai geras pasirinkimas, nes sistemos efektyvumo koeficientas yra aukštas 5,52, o tai yra labai aukštas rodiklis. Ką tai reiškia? Jis sunaudoja tik 1 kilovatą elektros energijos, kurią galima paversti net 5,52 kilovatais šilumos energijos, o energijos taupymo efektas yra akivaizdus. Maža to, toks energetinis faktorius pasiekiamas reguliariai palaikant tinkamą temperatūrą patalpoje, dažniausiai iki 20 laipsnių vasarą ir žiemą, tad nėra skirtumo, ar lauke -25 ar +25. Pigu, bet patogu gyventi. 

Kaip išsirinkti tinkamiausią šildytuvą namams?

Jei norite sumažinti išlaidas ir pasiekti maksimalų efektyvumą, turite daugiau dėmesio skirti tinkamiausios įrangos parinkimui. Tai tiesiog mažiau galingas įrenginys, kai bandoma šildyti didelę patalpą – jis sunaudos daugiau energijos ir, nors ir bus pigesnis nei kitos namų šildymo sistemos, kainuos brangiau nei galėtų būti. Taigi, visų pirma, reikia įvertinti patalpos, kuri bus šildoma ir vėdinama, tūrį. Žinoma, sužinokite daugiau apie visas įrenginio charakteristikas: nuo akustikos iki dizaino. Jei įrenginys veikia nuotoliniu būdu, naudodamas Wi-Fi signalą, todėl galite reguliuoti jo stiprumą net nepakildami nuo sofos. Sužinokite daugiau apie skirtingus gamintojus ir rinkitės iš patvirtintų produktų, tokių kaip Cooper&Hunter, HTW, Daikin ir kt. Jei pasirinkimas atrodo sunkus ir kyla daug klausimų, visada verta kreiptis į profesionalus, kurie padės surasti tinkamiausią įrangą.