WANAS UMECTO 1300 oro drėkintuvas

 • WANAS UMECTO 1300 oro drėkintuvas

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Gamintojas
  Wanas (Lenkija)
  Internetinis valdymas
  Su internetiniu valdymu
  Svoris, kg
  36
  Aukštis, mm
  824
  Plotis, mm
  455
  Gylis, mm
  452
  Garantija, m
  2
  Šildymo galia, kW
  2 000
 • 2in1 - dviguba nauda – du įrenginiai viename! WANAS UMECTO 1300 oro drėkintuvas. Dviguba nauda – du įrenginiai viename. Drėkintuve sumontuotas moduliacinis elektrinis šildytuvas gali būti prijungtas prie bet kurio WANAS šilumokaičio, taip pat prie drėkintuvo turi būti prijungtas vandens tiekimas ir kondensato nutekėjimas.


   

  Drėkinimo procesas yra toks: šilumokaitis šildo įeinantį orą, o tai sumažina santykinę oro drėgmę. Per WANAS UMECTO drėkintuvą praeina sausas šiltas oras, kuris, vadovaudamasis vandens garinimo principu, padidina drėgmę iki valdiklyje nustatytos reikšmės. Drėkinimas šiek tiek atvėsina orą, todėl įmontuotas modulinis elektrinis šildytuvas šildo orą, jei temperatūra už WANAS UMECTO oro drėkintuvo nukrenta žemiau 17 ° C. Vandens suvartojimas yra kruopščiai kontroliuojamas vandens taupymo programa, todėl įrenginio eksploatavimo išlaidos yra mažesnės. žemas.

  Energy Efficiency – tai energiją taupantis įrenginys, pagrįstas natūraliu (adiabatiniu) vandens garavimo procesu, o tai reiškia mažas energijos sąnaudas. Išmani valdymo sistema užtikrina mažas papildomo šildytuvo, kuris įjungiamas tik tada, kai reikia, energijos sąnaudas. 

   

   

   

  Privalumai:

  • Gera savijauta – žema oro drėgmė (ypač šildymo sezono metu) labiausiai nukenčia kvėpavimo takų dirginimu bei akių ir odos sausėjimu, dėl to greičiau sensta ir pažeidžiama oda. Pakankama drėgmė riboja jautrumą infekcijoms, naudinga alergiškiems žmonėms, teigiamai veikia imuninę sistemą. Sausas oras sukelia nuovargį, koncentracijos ir miego sutrikimus. Ypač su šiais negalavimais susiduria maži vaikai ir pagyvenę žmonės.
  • Komfortas – ribotas dulkių ir alergenų kiekis, žymiai sumažina elektrostatinius reiškinius. Jei reikia, antrinis šildytuvas papildomai šildo orą žiemą. (Vasarą namuose galima sumažinti temperatūrą).
  • Poveikis aplinkai – tinkamas drėgmės lygis teigiamai veikia medinių baldų ar parketo išvaizdą ir ilgaamžiškumą, teigiamai veikia augalus ir gyvūnus.
  • Kompaktiškas dizainas – du įrenginiai viename. Drėkintuvą su antriniu šildytuvu galima prijungti tik prie WANAS šilumokaičio valdiklio ir prie vandentiekio ir kanalizacijos sistemos.
  • Higienos sistema - šildymo kilimėlių skalavimo sistema - kalcio junginiai ir nešvarumai iš oro ir vandens nepatenka į patalpą, jie kiekvieną kartą automatiškai pašalinami į kanalizaciją. Lengva prieiga prie valymo. Oro stotelės nėra.
  • Paprastas valdymas – įrenginys valdomas valdikliu, kuris yra kiekvieno WANAS šilumokaičio standartinėje pakuotėje. Tai visiškai automatinis įrenginys.
  • Tylus darbas – įrenginys neskleidžia garso į aplinką.
  • UMECTO drėkintuvas tiekiamas su kondensato gaudykle, sieniniu laikikliu ir varžtais laikiklio tvirtinimui. 

   

   

  NAUDOJIMO INSTRUKCIJA - SPAUSTI ČIA

   

   

  Įmonė WANAS yra modernių vėdinimo įrenginių, paprastai vadinamų rekuperatoriais, Lenkijos gamintojas. Gamybos įmonė yra Žešovo mieste, Pakarpatės vaivadijoje. Daugelis darbo metų vėdinimo ir šildymo sektoriuje, patirtis ir pomėgis kurti, padėjo pagaminti energiją taupančius bei patikimus rekuperatorius. Norėdami kurti savo produktus panaudojome žinias apie galutinio gavėjo poreikius, o to rezultate galėjome suprojektuoti produktus, kurie užtikrina didelį naudojimo komfortą tiek gyvenamųjų pastatų, tiek paslaugų pastatų statyboje.