MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-RW35VG-SC_MUZ-RW35VGHZVG-SC ORAS-ORAS ŠILUMOS SIURBLYS (3,5KW)

 • MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-RW35VG-SC_MUZ-RW35VGHZVG-SC ORAS-ORAS ŠILUMOS SIURBLYS (3,5KW)

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Gamintojas
  Mitsubishi Electric (Japonija)
  Kilmės šalis
  Japonija
  SCOP
  5-6
  SEER
  9-10
  Efektyvus veikimas
  iki -30 laipsnių
  Šildymo galia, kW
  4,0 (1,1-7,0)
  Vėsinimo galia, kW
  3,5 (1,0-4,0)
  Svoris, kg
  14,5
  Apšildomas plotas, m²
  40
  Aukštis, mm
  305 (+45)
  Plotis, mm
  998
  Gylis, mm
  247
  Triukšmo lygis, dB
  19
  SCOP
  5,1
  SEER
  9,4
 • Sieninis MSZ-RW-VG-SC šilumos siurblys su įdiegta unikalia „HyperHeating“ technologija, WiFi adaptoriumi, „I-see“ temperatūriniu jutikliu ir kitomis technologinėmis naujovėmis tiekia šilumą net iki -35°C lauko temperatūros.  

   

   

  Daugiau informacijos:

  • SUPER-SUKURTAS PERGALEI. Mitsubishi Electric tikslas yra kokybė, ilgaamžiškumas ir garantija. Viskas gaminama mūsų pačių gamyklose, kontroliuojant net pačios mažiausios detalės atsiradimo procesą. Produkto konstrukcija ne tik tvirta, bet ir pasižymi moderniais technologiniais sprendimais.
  • VERTINGA INVESTICIJA. Naudodami naują prekės ženklą „Made for Scandinavia“, garantuojame, kad šilumos siurblys yra įtrauktas į specialiai Skandinavijai patikrintų produktų asortimentą. Efektyvus ir ekonomiškas šilumos siurblio darbas, net ir pačiomis atšiauriausiomis žiemomis.  
  • HYPER HEATING. MSZ-FT serijos unikalus skandinaviškas šilumos siurblys yra sukurtas, pagamintas ir testuotas pagal mūsų klimato sąlygas. Vienas iš pagrindinių įrenginio privalumų – dar labiau padidinta įrenginio galia. MSZ-RW yra pirmas šilumos siurblys su įdiegta Hyper Heating technologija, kai nominalioji šiluminė galia išlaikoma pastovi net iki -25°C !  
  • ŠVARUS ORAS – SVEIKAS ŽMOGUS. Daugelis mūsų 90 proc. dienos praleidžiame patalpose: namuose, darbe ar mokykloje. Oro, kuriuo kvėpuojame patalpose, kokybė taip pat turi tiesioginį poveikį mūsų sveikatai. MSZ-RW įrenginys pristatomas su aukščiausios kokybės filtrų sistema Plasma Quad Plus, kuris sulaiko nuo 94 iki 99 procentų pelėsių sporas, alergenus, bakterijas, dulkes, virusus ir kitas smulkiasias daleles. Plasma Quad Plus filtrų sistema kartu su dezodoruojančiu filtru sukuria geresnę patalpų aplinką visai šeimai.  
  • DEZODORUOJANTIS FILTRAS. MSZ-RW dezodoruojantis filtras naikina nemalonius kvapus, tokius kaip pelėsio ar tabako kvapas. Per pusvalandį filtras gali sumažinti blogą kvapą net 90 proc. Jūsų oras bus švaresnis, sveikesnis ir gaivesnis.
  • MAŽIAU TERŠALŲ. Dulkės ir nešvarumai, kurie po kelerių metų naudojimo nusėda šilumokaityje, ant ventiliatoriaus ir viduje, sumažina šilumos siurblio efektyvumą ir trumpina jo ilgaamžiškumą. Šilumos siurblio dalys, kurios turi sąlytį su oru yra padengtos nešvarumus ir riebalus atstumiančia dvigubo barjero danga. Tai leidžia pagerinti energijos vartojimo efektyvumą ir prailginti įrangos tarnavimo laiką.  
  • AUTOMATINIS RECIRKULIAVIMAS. MSZ-RW įrenginys pasiekęs tikslinę temperatūrą, šildymo režimą automatiškai perjungia į recirkuliacinį režimą, dėl kurio įrenginys pereina į „tik ventiliatoriaus“ būseną ir išsklaido šilumą iš kitų šilumos šaltinių, tokių kaip malkomis kūrenamos krosnys ar židiniai.  
  • DRIVE REŽIMAS – PASIRINKIMAS PAPRASTAM NAUDOJIMUI. Vieno mygtuko paspaudimu pritaikykite patalpų klimatą asmeniniams poreikiams. Galima pasirinkti norimą veikimo režimą iš WIDE ROOM (Platus kambarys), ECO (Ekonomiškas) arba QUIET (Tylus).
   WIDE ROOM režimas - padidina oro tūrį ir pučia oro srautą didesniu atstumu, sumažinant temperatūrų skirtumą patalpoje.
   ECO režimas - slopina maksimalią galią ir užtikrina veikimo našumą nenaudojant per daug energijos, net jei patalpos temperatūra greitai pasikeičia.
   QUIET MODE – sumažinamas įrenginio triukšmo lygis, kad aplinka būtų dar labiau jaukesnė. 
  • 3D I-SEE TEMPERATŪRINIS JUTIKLIS. Šilumos siurblys turi “I-see” infroraudonųjų spindulių temperatūrinį jutiklį, kuris tolygiai paskirsto šilumą visoje erdvėje. Detali analizė leidžia įvertinti ne tik temperatūrinius skirtumus atskirose kambario vietose, bet ir fiksuoti, ar patalpoje yra žmonių. Jūs galite nustatyti, kad šilumos siurblys orą pūstų link jūsų arba atvirkščiai. Kuomet temperatūrinis jutiklis užfiksuoja, kad patalpoje nėra žmonių, šilumos siurblys automatiškai persijungia į energiją taupantį režimą.  
  • INTEGRUOTAS WIFI. Integruotas WiFi per Mitsubishi Electric MELCloud programėlę leidžia jums pilnai kontroliuoti šilumos siurblio darbą nesvarbu, kur bebūtumėte – ar gulėtumėte namuose ant sofos, ar keliautumėte toli nuo namų.